Kombi Servisi

Kombi Servisi // (0224) 253 60 77

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi olarak gelecek odaklı, aile şirketi olarak, çalışanlarımız ve toplum için çevre için özel bir sorumluluk kabul etmekteyiz. Biz, başarı, ekonomik, sürdürülebilir ve kârlı büyüme ayrılmaz sosyal ve ekolojik standartlara taahhüdüne bağlı olduğuna inanıyoruz.Isıtma ve sıcak su hazırlama ihtiyacı olur.Yeni evinizde ve ısıtılacak alanın insanların sayısı ihtiyacınız ısı ve bu nedenle çıktı miktarını belirler. Bu sizin maksimum gereksinimleri biraz daha planlamak için daha iyi. Kombi Servisi bu ailenin her bir üyesi uzun sıcak bir banyo yaptırmaya karar verir o zaman bol sıcak su keyfini cıkarıcaktır.prefosyonel teknik ekip arkadaşlarımız ısıtma uzmanları,inşaat,kat alanı,cephe yalıtım ve sıhhi aksesuar bireysel yöntemine ilişkindir tam gereksinimlerini belirlemek olabilir.Yeni binalar donatmak gerektiginde yenilenebilir enerji en iyi seçimdir. Ama fosil yakıtlara dayalı enerji-verimli ısıtma sistemleri oldukça ısıtma maliyetlerini azaltmak.Ancak, ısıtma sistem değil, her tür, her ev için uygundur.

Kombi Servisi Gaz yoğuşmalı kazanlar Teknoloji

Kombi Servisi gaz yakıtlı sadece optimal verilen enerjiyi kullanmak yok yoğuşmalı kazanlar. Bilinen ısıtıcılara göre, aynı zamanda, aksi takdirde baca boyunca kaybedilir baca gazı içinde ihtiva edilen termal enerji kullanmaktadır.Kazanları çok daha yüksek verim elde etmek ve böylece ısıtma maliyetleri ve emisyonları azaltmak Yoğuşmalı.Bizim gaz yakıtlı yoğuşmalı kazanlar da tabii ki sıcak su hazırlanması hem de ısıtma için uygundur.

Nasıl bir gaz yoğuşmalı kazan fonksiyonları

Gaz yakıtlı yoğuşmalı kazanda, su sadece non-yoğuşmalı kazanlar gibi, yanma ısı ile ısıtılır. Elde edilen baca gazı, normal olarak bacanın içine geçirilir. Bunun bir sonucu olarak, baca gazında bulunan enerji kaybolur. Bununla birlikte, teknoloji yoğunlaştırılması sıcak su buharı, büyük ölçüde oluşan bu gazların yarar sağlamaktadır. Bu baca gazı ısıyı alır ve ısıtma devresine elde edilen enerji besler.

Kombi Servisi Isı Pompaları

Kombi Servisi Isı pompaları zemin,su veya havadan doğal enerji kazanarak ve bunu yaparken ısıtma maliyetlerinde önemli tasarruflar yapmak. Onlar hiçbir emisyonları üretmek ve hatta düşük ortam sıcaklıklarında verimli çalıştırmak. Isı pompaları çevreden gerekli enerjinin yüzde 75 kadar sürebilir. Enerjinin sadece yüzde 25 elektrik şeklinde ilave edilmesi gerekir. Bu enerji ısı pompasını çalıştırmak için güç sağlar.Isı pompası düşük yüzey sıcaklıkları ile yerden ısıtma ve
radyatör ile kullanım için özellikle uygundur.Teknik sınırlamalar nedeniyle ısı pompalarının verimliliği 67’C’nin üzerindeki sıcaklıklarda keskin düşer.

Add comment