ARAMAK İÇİN TIKLAYIN

0543 416 16 29

Petek Temizliği Bursa ////  0224  253 60 77

Petek Temizliği Bursa Evlerimizde kullandığımız ısınma tesisatı, kombinin ısıttığı suyun peteklerin içinde dolaşması ve peteklerin bu ısıyı etrafa yayması mantığına göre çalışmaktadır.

Dikkat !!!  Son Teknoloji Bilgisayar İle Peteklerin Isısını Ölçerek Temizliyoruz  !!! Dikkat

Petek Temizliği Bursa
Petek Temizliği Bursa

Petekler yani kalorifer tesisatı içinde dolaşan su kapalı devredir. Kalorifer tesisatında dolaşan su aynı su olduğundan zamanla suda , tortu, paslanma, balçık oluşarak çamura dönüşür. Petek Temizliği Bursa Bu oluşan çamurlanma zamanla peteğin içindeki kanalları ve boruları tıkayarak su akışını engeller. Bu durum peteklerin bazı bölgelerinin ısınamamasının yanında kombi eşanjörünün delinmesi kombi pompasında tahribat oluşması gibi durumları ortaya çıkarır. Kombi pompasının yorulması hem gaz yakıtını artıracak hem de elektrik sarfiyatını yükseltecektir. Durum bu aşamaya gelmeden tesisatınızın temizliği yapılarak enerji kaybı önlenmeli, maksimum verimde sistemin çalışması sağlanmalı.

Bütün Kombi Markalarına Hizmet Veriyoruz Petek temizlerken kombiyi tanımak da önemlidir çünkü petek temizlemek ile işlem bitmiyor Kombiniz ile petekler bir bütündür kombi ve petek bakımı beraber yapılırsa randıman alınır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir